Efektivita každého roznosu je pro nás klíčová

Neadresná distribuce (roznos letáků) je jedním z nejefektivnějších způsobů marketingové komunikace a dokáže zajistit vysoký zásah cílové skupiny lidí, důležité ovšem je aby vaše reklamní tiskoviny opravdu skončily ve schránkách nebo na místa tomu určená.
Proto roznášíme převážně do poštovních schránek, v případě že nám to není například domovními pravidly možné umisťujeme jen pouze nízký počet reklamních tiskovin do reklamních stojanů či společných schránek na reklamu.

Roznos letáků

  • 100% do schránek – Oproti konkurenci letáky jen tak nepohazujeme ale snažíme se o co největší odezvu proto roznášíme převážně do poštovních schránek a jen pokud nám to domovní pravidla neumožňují umisťujeme jen několik letáků do reklamních stojanů. 
  • Adresná evidence – Z každého roznosu pořizujeme adresnou evidenci, díky které je pohodlné si naší práci zkontrolovat. 
  • Foto a video –  Z každého roznosu pořizujeme několik videozáznamů a fotografií pro lepší přehlednost roznosu a také možnou kontrolu. 
  • Faktura se splatností – U nás platíte až za hotovou práci kterou máte možnost si zkontrolovat proto úhrada za naše služby je pouze na fakturu se splatností od 7.dní 
  •  Nízká cena – Naše ceny jsou vždy velmi nízké, za roznos letáků je to od 0,3 Kč do 0,5 Kč dle počtu letáků a výběru lokality. 

Reference

100% Reference našich zákazníků
5/5

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku či více informací?

E-mail

info@rozneseno.cz

Telefon

+420 735 512 015

Odebírejte nás i na sociálních sítí a sledujte náš Youtube kanál ...